Juhan Autossa tavara-autojen kampanjasyksy!

Rahoitustarjous kaikkiin uusiin tavara-autoihin 0,9%
(ei muita kuluja!)

Kampanja-aika 17.8.-30.11.2020.

Proace

Proace L2 2,0 D 120 Automatic Edition kampanjamalli

Esimerkkilaskelma:

  • Myyntihinta 34.079,32€
  • Kampanjavaihtoehdot:
    1. minimihyvitys 6.000€ katsastetusta tavara-autosta
    tai
    2. Juhan Auton Proace-varustepaketti 0€
    (talvirenkaat vantein, vanerointi, vetokoukku sekä huoltosopimus 24kk / 40.000km)*
  • Auto sisältää mm. automaattivaihteiston ja Webaston
  • Kuukausierä alk. 319,82€ / kk (sisältää arvonlisäveron)
  • Korko 0,9%, ei muita kuluja!
  • *varustepaketin asiakasetu 3.205€

Hilux

Hilux Extra Cab 2,4 D-4D 150 4WD Active

Esimerkkilaskelma:

  • Myyntihinta 40.159,04€
  • Kampanjavaihtoehdot:
    1. minimihyvitys 6.000€ katsastetusta tavara-autosta
    tai 
    2. Juhan Auton Hilux-varustepaketti 0€
    (lavasuoja, talvirenkaat 17" kevytmetallivantein, vetokoukku ja huoltosopimus 24kk / 40.000km)*
  • Kuukausierä alk. 363,66€ (sisältää arvonlisäveron)
  • Korko 0,9%, ei muita kuluja!
  • *varustepaketin asiakasetu 4.527,88€


Kuvassa Double Cap 2,4 D-4D 150 4WD

Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Oulu: 

Markku Savilaakso
Automyyjä
0403517007
markku.savilaakso@juhanauto.fi

Hannu Pulkkinen
Automyyjä
0207797780
hannu.pulkkinen@juhanauto.fi

Mika Lahtinen
Myyntijohtaja
0207797779
mika.lahtinen@juhanauto.fi

Kuusamo:

Esa Airisniemi
Myyntipäällikkö
0503371664
esa.airisniemi@juhanauto.fi

Raahe: 

Tero Ylisaari
Myyntipäällikkö
0207797791
tero.ylisaari@juhanauto.fi

Mikael Hellman
Automyyjä
0207797792
mikael.hellman@juhanauto.fi

Kemijärvi:

Petteri Alatalo
Myyntipäällikkö
0407363561
petteri.alatalo@juhanauto.fi

Kysy lisätietoja tai vaihtotarjousta

Ota yhteyttä Myyjien yhteystiedot